Vojenské muzeum Králíky, Prostřední Lipka 1– AMK kemp Hranice, p. s. ÚAMK ČR

122km

Poslední etapa prvního dne. Když koukám na mapy všech tří tras prvního dne, běžím hned připsat na seznam nezbytného vybavení nějaké prášky nebo masti na bolavá místa. Kdo někdy na starších motorkách jezdil ví která místa mám na mysli. Určitě přijdou vhod ortézy na pravou ruku a další nezbytné vybavení. Obávám se, že naše situace na konci prvního dne v kempu v Hranici bude silně připomínat televizní reklamu na prostředek na potenci – Clavin, kdy si dvě dívky mezi sebou šeptají, že dnes se nemůžou ani posadit: „dnes to nedám“ (jen v našem případě budou důvody nemožnosti se pořádně posadit méně příjemné).

V každém případě z Králík plánujeme vyrazit na cca 120km dlouhou trasu nejpozději v 14.30hod. tak, abychom do Hranic do  AMK kemp Hranice dorazili nejpozději do 17.30 hod. V kempu plánujeme nezbytnou prohlídku motocyklů, případnou údržbu, údržbu a očistu našich tělesných schránek a hlavně odpočinek před dalším dnem. Díky pokrytí celého areálu signálem WIFI, budete mít možnost přečíst si další zážitky z cesty a prohlédnout fotografie. Start a odjezd druhého dne neplánujeme před desátou hodinou, tak abychom si dostatečně odpočinuli do další etapy. Zatím nejsme rozhodnuti, zda budeme spát pod stanem, nebo zvolíme variantu chatky, možná obsazenost chatek toto dilema vyřeší za nás.

Rezervní plán na ubytování AMK kemp Hranice, p. s. ÚAMK ČR.

Cestou plánujme jednu krátkou zastávku:

  • Šternberk, Albeva Morava S.r.o. čerpací stanice – kávička pauza          15.55 hod.
Králíky Vojenské muzeum 14.30 hod
Králíky, Pivovarská 14.35 hod.
Červená voda 14.42 hod.
Horní Studénky 15.00 hod.
Svébohov
Rovensko 15.15 hod.
Leština
Hrabová
Dubicko 15.30 hod.
Úsov
Uničov 15.45 hod.
Újezd
Babice
Šternberk, Albeva Morava S.r.o. čerpací stanice – kávička pauza 15.55 hod.
Tovéř
Droždín
Velká Bystřice 16.30 hod.
Přáslavice
Kocourovec
Dalskabát
Staměřice 17.00 hod.
Skoky
Trnávka
Lipník nad Bečvou z kruhového objezdu obchvatem
Hranice, AMK kemp Hranice cíl prvního dne 17.30 hod.

 

Tak zvítězila varianta, že zůstaneme v kempu AMK kemp Hranice, p. s. ÚAMK ČR

Varianta Autokemp Hranice:

Ilustrační foto ze stránek: AMK kemp Hranice

 

Samozřejmě uvítáme zástupy mávajících na trase, a pokud by nás někdo na historickém vozidle alespoň na části trasy chtěl doprovodit, budeme rádi. U jednotlivců na trase nezastavujeme, ale všem máváme. Kdo by se chtěl alespoň na část trati přidat může kdekoliv (nejlépe nás předem před startem kontaktovat na email: s.kucera@veteran-aukce.cz, nebo formou sms na tel. (+420) 724-161-521 heslem Expedice 2017, ozvu se sám.

Zanechte odpověď

Please enter your comment!
Please enter your name here